Zabudowa Iroquois
Zaprojektowana do komfortowego podróżowania, ponieważ luksus w terenie nam nie przeszkadza.

Specyfikacja

Zabudowa Iroquois została stworzona dla osób pragnących podróżować po całym świecie. Jest mobilną bazą wyprawową z domowym wyposażeniem. Łazienka, kuchnia, jadalnia i sypialnia oraz obszerna strefa bagażowa. Dopasowana do Twojego auta w zależności od wersji nadwozia. Stworzy z nim świetny duet, który zabierze Cię w dowolne miejsce.

Zabudowa Iroquois

Idealny do komfortowego podróżowania. Jej wyróżniki to duża przestrzeń w środku i połączenie części mieszkalnej z kabiną kierowcy

Przestrzeń mieszkalna posiada wnękę, w której znajduje się miejsce do spania nad kabiną auta. Dzięki temu mamy o wiele więcej miejsca z tyłu. 

Wygląd zewnętrzny 

Zabudowa została zaprojektowana w nowoczesnym stylu z uwzględnieniem praktycznych rozwiązań. Wiele kolorów do wyboru oraz możliwość doposażenia w wyprawowy ekwipunek. Przytnij Iroquois’a w swoim stylu. 

W środku

Dzięki doświadczeniu z podróży widzieliśmy, że każda rzecz musi mieć swoje odpowiednie miejsce. Rozmieszczenie mebli i układ zabudowy jest intuicyjny co podczas wyprawy odwdzięcza się swoją praktycznością

Toaleta wyposażona w zlew, prysznic oraz ubikacje chemiczną. Kuchnia z płytą grzewczą, zlewozmywakiem, lodówką i bieżącą wodą. Mnóstwo pojemnych szuflad i szafek. Błogie łóżko w alkowie zabudowy oraz przestrzeń salonowa z dużym stołem i telewizorem. 

Gniazdka elektryczne 230v, 12v, USB czerpiące prąd z akumulatorów hotelowych o pojemności 150AH każdy. Ładowanie odbywa się przez silnik auta oraz panele słoneczne. Jest również miejsce na agregat prądotwórczy

Cała zabudowa napędzana jest jednym paliwem ropą. Dotyczy to również ogrzewania Webasto

Iroquois nadaje się na wyjazdy w kompletną głusz oraz wakacyjne wyjazdy  na kemping. Możliwość podłączenia do sieci elektrycznej oraz zbiornik na szarą wodę nadają mu cechy kampera. 

KOLORY WNĘTRZA

Wewnętrzna paleta składa się z czystej bieli kontrastującej z ciepłym kawowym odcieniem drewna. Ich dobrym podsumowaniem jest stonowany brąz panelowej podłogi odpornej na eksploatacje. 

ANEKS KUCHENNY

Kuchnia ma w sobie wszystkie niezbędne elementy do skomponowania pysznych dań. Proste ułożenie aneksu przyspiesza sprzątanie. Lodówka o pojemności 60l zmieści Twoje produkty spożywcze. Dwa palniki oraz zlew z kranem przydają się za każdym razem. Na konsoli monitorujemy poziom płynów i naładowania akumulatorów. 

SZAFKI I PÓŁKI

W całej zabudowie jest mnóstwo miejsc na wszelkiego rodzaju bagaże. Od szafek na ubrania czy buty, po sakwy i skrzynie na ekwipunek offroad’owy. Wszystkie półki na czas podróży są zamknięte pokrywą z zamkiem.

ŁAZIENKA

Łazienka jest szczelnym pomieszczeniem. Elementy dekoracyjne, listwy, zlew i kran wykonane są ze stali nierdzewnej. Jest miejsce dla toalety separacyjnej jak i przestrzeń prysznicowa. Mamy również możliwość odłożenia kosmetyczki do suchej szafki

PANEL KONTROLNY

Na wyposażeniu zabudowy umieściliśmy panel, na którym monitorujemy:
-poziom wody czystej
-poziom wody szarej
-naładowanie akumulatorów
-ładowanie paneli słonecznych


BAGAŻNIK

Bagażnik Iroquois’a jest podzielony. Wiele schowków i szafek, rozmieszczonych w odpowiednich miejscach zapewniają sporą przestrzeń bagażową. 

OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

Dla przyjemnej, wieczornej aktywności zapewniliśmy oświetlenie z trzech stron kampera. Przestrzeń do okoła zabudowy jest oświetlona i bezpieczna do poruszania się.

MARKIZA

W palącym słońcu markiza ścienna Dometic jest Twoim wybawcą. Sprawdzi się również jako ochronna przed deszczem i śniegiem. Po rozłożeniu pełni role przedsionka, w którym możemy wykonać biwakowe czynności

ESTETYKA I FUNKCJONALNOŚĆ

W Autotraperze chcemy aby produkty był połączeniem praktyczności i estetycznego wykonania. Kładziemy nacisk na szczegóły i wykończenie. Jesteśmy zadowoleni gdy jest estetycznie i funkcjonalnie – tak jak w przypadku zabudowy Iroquois.