Kamper oparty na Iveco Eurocargo
Idealny do komfortowego podróżowania dla dużej rodziny. Wewnątrz znajdziemy 6 miejsc do spania, wielką kuchnię z oknem bezpośrednio nad zlewem , duży solidny stół jadalny, wiele różnych systemów przechowywania oraz przestronną łazienkę z prysznicem.
WYGLĄD ZEWNĘTRZNY
  • Kamper został zaprojektowany w nowoczesnym stylu, z naciskiem na komfort i bezpieczeństwo podróży . Na oglądających z zewnątrz robi wrażenie .
  • Na zewnątrz zastosowano liczne detale, które podkreślają dyskretny miejski styl jak i dynamiczny terenowy charakter, kampera.

AKCESORIA

Z tyłu znajduje się hydrauliczny uchwyt na koło zapasowe i motocykl. Platforma sterowana jest pilotem.

Aby zabezpieczyć lakier kabiny przed uderzeniem gałęzi drzew oraz innych roślin, zamontowaliśmy ramę ochronną. Rama wchodzi do przestrzeni ładunkowej dachu. Składana drabina jest udogodnieniem obsługi bagażnika dachowego .

MODYFIKACJA WNĘTRZA

Dzięki zwartości kampera zaaranżowaliśmy wszystko, co jest potrzebne do życia dla 6 osobowej rodziny , głównymi atutami jest mobilność przestrzeni.

Na dostępnych metrach kwadratowych umieściliśmy jedno duże łóżko, dwa pojedyncze łóżka oraz rozkładaną sofę. Dla gospodyni zbudowaliśmy wygodną kuchnię . Aby poczucie luksusu było wszechobecne wykonaliśmy solidny stół jadalniany gdzie zwykle spędza się dużo czasu .

ROZWIĄZANIE KOLORÓW

Paleta wnętrza składa się z kontrastu pomiędzy olśniewającą bielą i ciepłym odcieniem kawy co widać na podłodze i wbudowanych schowkach .

KUCHNIA

Kuchnia w części roboczej idealnie wpasowuje się we wnętrze, podkreślając jedynie obszar stołu jadalnego. Wszystkie sprzęty kuchenne są dyskretnie ukryte za fasadami.

WYPOSAŻENIE

Na drugiej części znajduje się cała sypialnia. W sypialni mamy szafy oraz regulowane oświetlenie. Drzwi do kabiny prysznicowej, mogą również stać się drzwiami do sypialni. Zapewnia to poczucie prywatności.

ŁAZIENKA

Wygodny zlew po prawej stronie został wykonany w bardzo sprytny sposób „pojawia się i znika” wszystko po to aby zoptymalizować przestrzeń. Na chłodne noce i poranki przewidzieliśmy elektryczne ogrzewanie podłogowe.

Przebudowa kabiny

Żeby wszyscy członkowie rodziny mogli cieszyć się podróżą, wykonaliśmy 2 dodatkowe siedzenia pasażerskie . Przejście z kabiny do tyłu bez wychodzenia na zewnątrz , zawsze jest najlepszą zabawą dla dzieci

SYSTEM PODTRZYMYWANIA ŻYCIA

Staramy się, aby życie w drodze było jak najbardziej komfortowe, dlatego myślimy o wszystkich szczegółach, w tym o organizacji wypoczynku na łonie natury.

Ukrywamy się przed słońcem
    Markiza ścienna ( elektryczna ) Dometic to Twój wybawiciel w palącym słońcu.

Oświetlenie zewnętrzne

Dla przyjemnej wieczornej rozrywki zapewniliśmy oświetlenie z trzech stron kampera

Bagażnik ekspedycyjny

Dla dodatkowej przestrzeni magazynowej zamontowaliśmy stelaż ekspedycyjny