Kamper oparty na Iveco Eurocargo
Idealny do komfortowego podróżowania dla dużej rodziny. Wewnątrz znajdziemy 6 miejsc do spania, wielką kuchnię z oknem bezpośrednio nad zlewem , duży solidny stół jadalny, wiele różnych systemów przechowywania oraz przestronną łazienkę z prysznicem.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Kamper oparty na IVECO EUROCARGO, został zbudowany pod wyprawy na Syberię, Afrykę oraz rozległą Amerykę. Na zewnątrz wygląda bez kompromisowo i solidnie. Jest oparty na ramie i wyposażony w napęd 4×4 z dwiema 100% blokadami. Część hotelowa jest wzmocniona pod tarkę i wyboiste drogi. Kamper wyposażony jest w elektryczną wyciągarkę i centralny system pompowania kół
Prostota wyglądu i praktyczność – to dwie ważne cechy, które były założeniem tego projektu. 

OŚWIETLENIE 

Aby zapewnić dobrą widoczność kamper został wyposażony w oświetlenie ledowe. Największe ledy są z przodu auta żeby używać ich podczas jazdy. Natomiast reszta jest z pozostałych 3  stron. Sprawdza się to najlepiej na kempingu. Wtedy widzimy co dzieje się dookoła nas i podróż z wieczornego ogniska do kampera jest o wiele bezpieczniejsza. Ciekawym udogodnieniemledy pod spodem kampera, które dają subtelniejsze światło w nocy oraz pomagają przy ewentualnym serwisie lub naprawie

WNĘTRZE JEST NAJWAŻNIEJSZE 

Dzięki zwartości kampera zaaranżowaliśmy wszystko, co jest potrzebne do życia dla 6 osobowej rodziny, głównymi atutami jest mobilność przestrzeni. W środku jest wygodnie i przyjemnie. Część hotelowa musi rekompensować trudy przeprawiania się przez ciężki teren. Sypialnie, kuchnia, łazienka, wygodny salon z jadalnią, przestrzeń bagażowa – to wszystko znajdziemy na pokładzie Iveco. 

SALON

Salon pełni zarówno funkcje jadalni jak i przestrzeni rozrywkowej. Można tam się wygodnie rozsiąść i pograć w gry planszowe lub obejrzeć film w TV
Kanapa po złożeniu stolika i położeniu na nim oparć pełni funkcje łóżka dla dwóch osób

KUCHNIA

Wzdłuż jednej ze ścian wnętrza znajduje się kuchnia z surowymi białymi fasadami i łatwym w utrzymaniu blatem kuchennym. Tutaj, wśród szafek, znajduje się również lodówka, mikrofalówka, kuchenka w postaci płyty indukcyjnej oraz zlew z ciepłą wodą. Wszystko zrobione z myślą o wygodnym użytkowaniu. 

WYPOSAŻENIE

Oprócz wyposażenia kuchennego i łazienki mamy na pokładzie kampera inne udogodnienia
Jednym z nich jest telewizor z odtwarzaczem CD. Elementem niezbędnym jest Webasto, które pozwala przetrwać największe mrozy. Na zewnątrz kampera mamy do dyspozycji markizę, która chroni nas przed słońcem i tworzy suchą przestrzeń podczas deszczu czy śniegu. Z czterech stron kampera mamy ledowe oświetlenie oraz kamery, które zapamiętują obraz do 24h. Na pokładzie gaza znajdują się okna wyposażone w moskitiery i rolety zaciemniające
Kwestie bezpieczeństwa, dla naszych wartościowych rzeczy, pełni sejf

ŁAZIENKA

Żeby efektywnie zagospodarować powierzchnię małej łazienki, zastosowaliśmy jednocześnie kilka technik. Zainstalowaliśmy składaną umywalkę ze sztucznego kamienia i umieściliśmy ją bezpośrednio nad toaletą. W suficie zamontowana jest deszczownica oraz wyjmowana słuchawka prysznicowa. Przemyśleliśmy kilka pozycji blokowania drzwi, zapewniających zwiększenie przestrzeni na korzyść kabiny prysznicowej. W łazience nie zabraknie wieszaków na ręczniki oraz półek i szafek na przybory do mycia. 

SZAFA

W przedpokoju postawiono główną szafę na ubrania. Ma ona miejsce na ubrania wiszące na jak i półki na inne elementy garderoby. To miejsce można w pełni wykorzystać do przechowywania odzieży lub przeznaczyć w innym celu. Jest to jedna z wielu przestrzeni bagażowych w tym kamperze. 

SYSTEM WODNY I OGRZEWANIE

  • Zbiornik 300 l. z pompą wodną + zapasowa pompa manualna
  • Zbiornik 50l na szarą wodę
  • Boiler do podgrzewania wody 40l
  • System podgrzewania Webasto zintegrowany z układem chłodzenia silnika i możliwość podpięcia pod inne zasilanie
  • Klimatyzator oraz 3 wiatraki 

MARKIZA BOCZNA

Markiza ścienna, elektryczna  Dometic to Twój wybawiciel w palącym słońcu. Idealnie sprawdza się również w deszczowe dni. Tworzy przestrzeń do życia obok kampera. 

ENERGIA I PRĄD

  • Akumulatory 12V typu AGM o łącznej pojemności 850 Ah
  • Przetwornica napięcia 12-220 V, moc 900 W
  • Gniazdo kempingowe 230V
  • Automatyczny system ładowania akumulatora z paneli słonecznych i silnika

BAGAŻNIK

Iveco zostało wyposażone w wiele bakist bagażowych z boku auta. Natomiast największym garażem na duże gabaryty jest schowek w tylnej części kampera. Z doświadczenia wiemy jak bardzo potrzebne jest miejsce bagażowe. Zawsze znajdą się rzeczy, które „mogą się przydać” i warto je zabrać. Dlatego wychodzimy na przeciw i oprócz luksusowej części hotelowej mamy obszerny garaż.