Zabudowa Comanche
Zabudowa kamperowa Comanche zmieni Twojego pick-up'a w auto wyprawowe na każdą podróż.
Szczegóły

Specyfikacja

Zabudowa Comanche jest idealnym wyborem dla osób, które chcą zmienić swój samochód w całoroczną wyprawówkę. Przestrzeń mieszkalna jest bardzo rozbudowana. Obszerna przestrzeń bagażowa oraz schowki pozwalają spakować się na daleką podróż. Lodówka, webasto, aneks kuchenny, toaleta separacyjna, prysznic – to wszystko znajduje się w zabudowie Comanche. Przestrzeń wypoczynkowa ze składanym stolikiem jak i miejsce do spania dla 4 osobowej rodzinny. 

Zabudowa w Twoim stylu 

Zabudowa idealnie podkreśla wyprawowy charakter auta. Może być w niemalże każdym kolorze co daje wiele możliwości konfiguracji. Jest przystosowana pod kolejne modyfikacje. Opcje doposażenia w markizę, zewnętrzny prysznic, agregat prądotwórczy czy dodatkowe schowki to tylko niektóre z możliwości.
Chcemy, żeby właściciele Comanche czerpali frajdę zarówno z podróżowania jak i z modyfikacji swoich kamperów. 

Wnętrze jest najważniejsze

Po lewej stronie od wejścia znajduję się lodówka firmy Dometic o pojemności 50l. Pod lodówką jest duża szafka z mocowaniem na opcjonalną toaletą separacyjną. Po prawej stronie mamy aneks kuchenny wyposażony w zlewozmywak i kuchenkę gazową. Po opuszczeniu żaroodpornej pokrywy tworzy się płaski blat. W dalszej części są miękkie kanapy z możliwością szybkiej zmiany w łóżko o wymiarach 1,80×1,00 m. Dzieje się tak za pomocą składanego stolika, który wypełnia korytarz. Przestrzeń pod siedziskami została przeznaczona na schowki i szafki. Główne łóżko o wymiarach 2,10×1,50 m znajduje się na poziomie wyżej. Jest ono rozkładane, żeby zapewnić jak najwięcej miejsca w zabudowie. W środku nie brakuje oświetlenia ledowego  oraz źródeł prądu w postaci gniazdek 230v, 12V i USB.
Naturalne światło dostarczają okna Dometic wyposażone w roletę zaciemniającą i moskitierę

Niezależny i przygotowany

Taki właśnie jest Comanche! 
Dlaczego? 

Zabudowa jest niezależną od samochodu konstrukcją.
Jedynym połączeniem z autem jest kabel odpowiedzialny za ładowanie akumulatora hotelowego podczas pracy silnika. 150AH akumulator firmy Odyssey wspomagany jest również przez panel słoneczny. Daje to nam możliwość biwaku przez dłuższy czas bez uzupełniania energii z zewnątrz. Na kempingu Comanche’a możemy podłączyć do sieci elektrycznej dzięki gniazdu 230v CEE
Zbiornik na wodę o podstawowej  pojemności 80l w zupełności wystarcza podczas podróżowania. Jest oczywiście możliwość zamontowania większego. 
Świeże jedzenie i chłodne napoje przechowywane są w 50l lodówce z opcją zamrażarki
Natomiast za utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas mroźnych nocy odpowiedzialne jest suche webasto na ropę.  

Ty wybierasz, co zabierasz

Zabudowa Comanche ma logicznie rozplanowaną przestrzeń bagażową. Wszystkie szafki przeznaczone na ubrania są pod ręką. To właśnie z nich korzystamy najczęściej. Mnóstwo schowków typu „jaskółka”, które złożone nie zajmują miejsca a po rozłożeniu zmieszczą się do nich wszystkie drobne rzeczy, na które nigdy nie ma dobrego miejsca. 
Na zewnątrz, z tyłu zabudowy jest miejsce na resztę szprzętu podróżniczego. Krzesełka, stolik, hamak, sprzęt off-road’owy – wszystko czego potrzebujesz jedzie razem z Tobą. Zarówno główna skrzynia jak i sakwy w dolnej partii zabudowy są do Twojej dyspozycji i czekają na bagaże. 

Markiza
Zbawienie w upalne dni, ochrona przed deszczem czy przedsionek do zabudowy - to jedne z wielu zastosowań markizy
Wiosenny Prysznic
Wyjątkowo praktyczny, łatwy w użyciu prysznic zewnętrzny pozwala wziąć kąpiel w pięknych okolicznościach przyrody
Previous slide
Next slide