WYGLĄD ZEWNĘTRZNY KAMPERA

Mitsubishi Fuso Camper 4X4 daje możliwość podróżowania i eksplorowania niemal całego świata, zachowując przy tym pełną niezależność, samowystarczalność oraz poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Kamper został zaprojektowany w nowoczesnym stylu, z naciskiem na jednolitość wyglądy zewnętrznego i wnętrza dzięki grze objętości i tekstur.

Na zewnątrz zastosowano liczne detale, które pozwalają w pełni zrealizować dyskretny miejski i dynamiczny terenowy wygląd kompaktowego, lekkiego kampera.

AKCESORIA

W tylnej części nadwozia znajduje się hydrauliczny schowek na koło zapasowe i motocykl. Platforma jest sterowana za pomocą pilota znajdującego się w lewym tylnym podwoziu.

Aby zabezpieczyć lakier kabiny przed uderzeniem gałęzi drzew oraz innych roślin, zamontowaliśmy ramę ochronną. Rama wchodzi do przestrzeni ładunkowej dachu. Składana drabina służy do podnoszenia rzeczy na bagażnik po prawej stronie.

MODYFIKACJA WNĘTRZA

Dzięki zwartości zewnętrznej kampera zaaranżowaliśmy wszystko, co jest potrzebne do życia towarzystwa o liczbie minimum 6 osób, głównie ze względu na mobilność przestrzeni.

Na dostępnych metrach kwadratowych umieściliśmy jedno duże łóżko, dwa pojedyncze łóżka oraz rozkładaną sofę! Dla gospodyni zbudowaliśmy dużą kuchnię, a abyś Państwo poczuło się jak w domu, przygotowaliśmy solidny stół jadalniany.

ROZWIĄZANIE KOLORÓW

Paleta wnętrza składa się z kontrastu olśniewającej bieli i ciepłych odcieni kawy w podłodze i wbudowanym schowku

KUCHNIA

Kuchnia w części dziennej organicznie wpasowuje się we wnętrze, podkreślając jedynie obszar stołu jadalnego. Wszystkie sprzęty kuchenne są dyskretnie ukryte za fasadami.

WYPOSAŻENIE

Na drugim piętrze znajduje się cała sypialnia. W sypialni znajduje się szafa oraz regulowane oświetlenie. Drzwi do kabiny prysznicowej, które mogą stać się również drzwiami do sypialni, pomagają zapewnić poczucie prywatności.

ŁAZIENKA

Umieściliśmy zlew po prawej stronie wejścia i zapewniliśmy mechanizm podnoszący, aby zoptymalizować przestrzeń. Wyposażyliśmy również łazienkę w elektryczne ogrzewanie podłogowe.

„INTELIGENTNY DOM”

Umieściliśmy panel zdalnego sterowania dla zintegrowanych systemów podtrzymywania życia pod sufitem przy wejściu.

PRZEBUDOWA KABINY

Żeby wszyscy członkowie rodziny mogli cieszyć się podróżą, zainstalowaliśmy 2 dodatkowe siedzenia pasażerskie zamontowane na oponie prowadzącej. Zapewniono właz umożliwiający przejście z kabiny do tyłu bez wychodzenia na zewnątrz.

SYSTEM PODTRZYMYWANIA ŻYCIA

Staramy się, aby życie w drodze było jak najbardziej komfortowe, dlatego myślimy o wszystkich szczegółach, w tym o organizacji wypoczynku na łonie natury.

UKRYWAMY SIĘ PRZED SŁOŃCEM

Markiza ścienna ( elektryczna ) Dometic to Twój wybawiciel w palącym słońcu

BAGAŻNIK EKSPEDYCYJNY

Dla dodatkowej przestrzeni magazynowej zamontowaliśmy stelaż ekspedycyjny

OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

Dla przyjemnej wieczornej rozrywki zapewniliśmy oświetlenie z trzech stron kampera