Mitsubishi Fuso 4X4 – Rambler

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY KAMPERA

Mitsubishi Fuso Camper 4X4 daje możliwość podróżowania i eksplorowania niemal całego świata, zachowując przy tym pełną niezależność, samowystarczalność oraz poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Kamper został zaprojektowany w nowoczesnym stylu, z naciskiem na jednolitość wyglądu zewnętrznego i estetykę wnętrza. Pomaga to w utrzymaniu wnętrza w czystości co bardzo pomaga podczas dalekich podróży. 

SYPIALNIA

W części sypialnej kampera znajduje się wygodne łóżko o wymiarach 2,10mx1,80m. Przy nim znajdują się okna wyposażone w rolety oraz moskitiery. Nie zabrakło też półek na rzeczy osobiste i mniejsze przedmioty. 

Część hotelowa może wygodnie pomieścić cztery osoby. Dwa dodatkowe miejsca do spania zapewnia składana konstrukcja stołu, która zamienia się podstawę łóżka. Na nią kładziemy oparcia kanapy z jadalni. Tym sposobem powstaje kolejne łóżko

SALON

Salon pełni zarówno funkcje jadalni jak i przestrzeni rozrywkowej. Można tam się wygodnie rozsiąść i pograć w gry planszowe lub obejrzeć film w TV
Kanapa po złożeniu stolika i położeniu na nim oparć pełni funkcje łóżka dla dwóch osób.

ŁAZIENKA

Żeby efektywnie zagospodarować powierzchnię małej łazienki, zastosowaliśmy jednocześnie kilka technik. Zainstalowaliśmy składaną umywalkę ze sztucznego kamienia i umieściliśmy na przeciwko toalety. W ścianie zamontowana jest deszczownica oraz wyjmowana słuchawka prysznicowa. Przemyśleliśmy kilka pozycji blokowania drzwi, zapewniających zwiększenie przestrzeni na korzyść kabiny prysznicowej. W łazience nie zabraknie wieszaków na ręczniki oraz półek i szafek na przybory do mycia. Warto wspomnieć, że łazienka pełni funkcje schronu. Dlaczego? Jest kuloodporna!

KUCHNIA

Wzdłuż jednej ze ścian wnętrza znajduje się kuchnia z surowymi białymi fasadami i łatwym w utrzymaniu blatem kuchennym. Tutaj, wśród szafek, znajduje się również lodówka, mikrofalówka, kuchenka w postaci płyty indukcyjnej oraz zlew z ciepłą wodą. Wszystko zrobione z myślą o wygodnym użytkowaniu. 

SZAFA

Pod tylnym łóżkiem znajduję się główna szafa. Ma ona miejsce na ubrania wiszące oraz półki na inne elementy garderoby. To miejsce można w pełni wykorzystać do przechowywania odzieży lub przeznaczyć w innym celu. Jest to jedna z wielu przestrzeni bagażowych w tym kamperze. 

WYPOSAŻENIE

Oprócz wyposażenia kuchennego i łazienki mamy na pokładzie kampera inne udogodnienia
Jednym z nich jest telewizor z odtwarzaczem CD. Elementem niezbędnym jest Webasto, które pozwala przetrwać największe mrozy. Na zewnątrz kampera mamy do dyspozycji markizę, która chroni nas przed słońcem i tworzy suchą przestrzeń podczas deszczu czy śniegu. Z czterech stron kampera mamy ledowe oświetlenie oraz kamery, które zapamiętują obraz do 24h. Na pokładzie Ramblera znajdują się okna wyposażone w moskitiery i rolety zaciemniające
Kwestie bezpieczeństwa, dla naszych wartościowych rzeczy, pełni sejf.

ENERGIA I PRĄD

  • Akumulatory 12V typu AGM o łącznej pojemności 1000 Ah
  • Przetwornica napięcia 12-220 V, moc 900 W
  • Gniazdo kempingowe 230V
  • Automatyczny system ładowania akumulatora z paneli słonecznych i silnika

OŚWIETLENIE 

Aby zapewnić dobrą widoczność Rambler został wyposażony w oświetlenie ledowe. Największe ledy są z przodu auta żeby używać ich podczas jazdy. Natomiast reszta jest z pozostałych 3  stron. Sprawdza się to najlepiej na kempingu. Wtedy widzimy co dzieje się dookoła nas i podróż z wieczornego ogniska do kampera jest o wiele bezpieczniejsza. Ciekawym udogodnieniemledy pod spodem kampera, które dają subtelniejsze światło w nocy oraz pomagają przy ewentualnym serwisie lub naprawie.

SYSTEM WODNY I OGRZEWANIE

  • Zbiornik 300l. z pompą wodną + zapasowa pompa manualna
  • Zbiornik 40l na szarą wodę
  • Boiler do podgrzewania wody 30l
  • System podgrzewania Webasto zintegrowany z układem chłodzenia silnika i możliwość podpięcia pod inne zasilanie
  • Klimatyzator oraz 2 wiatraki