Kamper oparty na Gaz 66
Kamper oparty na Gaz 66
Absolutny komfort to najlepsza cecha naszego samochodu.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Na zewnątrz zastosowano liczne detale, które pozwalają w pełni zrealizować dyskretny miejski i dynamiczny terenowy wygląd kompaktowego, lekkiego
kampera

DBAMY O WASZĄ WYGODĘ

Dzięki wystarczającej przestrzeni modułu bardzo kompetentnie zaaranżowaliśmy wszystko, co niezbędne do życia, głównie ze względu na mobilność przestrzeni. Na dostępnych metrach kwadratowych umieściliśmy dwa łóżka, aneks kuchenny, prysznic, suchą garderobę oraz systemy podtrzymywania życia.

KUCHNIA

Wzdłuż jednej ze ścian wnętrza wyciągnęła się kuchnia z surowymi białymi fasadami. Tutaj, wśród szafek do przechowywania, znajduje się również lodówka, mikrofalówka oraz telewizor. To wszystko, czego potrzebujesz, aby być szczęśliwym.

PRZECHOWALNIA

W przedpokoju postawiono główne systemy magazynowe, do których wbudowano we wnęcę zamaskowane szafy. To miejsce można w pełni wykorzystać do przechowywania odzieży i sprzętu kolejowego.

Ekwipunek

Powierzchnia robocza jest bardzo przestronna dzięki kompaktowemu połączeniu dwupalnikowej płyty i zlewu. Osłona ochronna wykonana ze żaroodpornego szkła w pozycji zamkniętej zapewnia dodatkową powierzchnię roboczą

Miejsce do spania

W części sypialnej znajduje się okno, więc skromność obszaru nie jest odczuwalna. Zainstalowaliśmy również kilka półek na książki i przedmioty osobiste. W celu ograniczenia bezpośredniego nasłonecznienia okna wyposażone są w rolety przeciwsłoneczne, a moskitiery chronią przed owadami.

W sumie moduł może wygodnie pomieścić cztery osoby. Dwa dodatkowe miejsca do spania zapewnia składana konstrukcja stołu, w którym wyjmowane boczne poduszki pełnią funkcję materaca.

ŁAZIENKA

Żeby efektywnie zagospodarować powierzchnię małej łazienki, zastosowaliśmy jednocześnie kilka technik. Najpierw zainstalowaliśmy składaną umywalkę ze sztucznego kamienia i umieściliśmy ją bezpośrednio nad toaletą. Po drugie, zrezygnowali z kąpieli na rzecz prysznica. Po trzecie, przemyśleliśmy kilka pozycji blokowania drzwi, zapewniających zwiększenie przestrzeni na korzyść kabiny prysznicowej.

Ukrywamy się przed słońcem

Markiza ścienna Dometic to Twój wybawiciel w palącym słońcu

System podtrzymywania życia

System zaopatrzenia w wodę i ogrzewania:

  • Zbiornik 200 l. z pompą wodną i elektryczną
  • Kocioł do podgrzewania wody
  • System podgrzewania Webasto na płynie zintegrowany z układem chłodzenia silnika
  • Klimatyzator

Autonomiczny system zasilania składający się z:

  • Akumulator 12V typu AGM o pojemności 60 Ah
  • Przetwornica napięcia 12-220 V, moc 900 W, czysty sinus
  • Automatyczny system ładowania akumulatora z paneli słonecznych i silnika

Bagażnik ekspedycyjny

Dla dodatkowej przestrzeni magazynowej zamontowaliśmy bagażnik ekspedycyjny, również wyposażony w listwę LED

Oświetlenie zewnętrzne

Aby zapewnić komfortową wieczorną rozrywkę, zapewniliśmy oświetlenie z trzech stron kampera