Zabudowa stacjonarna Comanche
Zastosowanie licznych detali nadaje dyskrenty uroczy wygląd a zarazem podkreśla terenowy charakter samochodu wyprawowegor
ZAPYTAJ O CENĘ

Zagospodarowanie wnętrza

Dzięki doświadczeniu w podróżowaniu zaprojektowaliśmy bardzo zgrabnie wszystkie elementy potrzebne do życia. Uwzględniająć mobilności w przestrzeni umieściliśmy dwa łóżka dwa łóżka, aneks kuchenny, prysznic, toaletę kompostującą oraz panel sterowania. Oświetlenie, pompy wody, przetwornica.

Wygląd zewnętrzny kampera

Jasnoniebieskie odcienie modułu doskonale komponują się z szarym kolorem samochodu, co również praktyczne jest w terenie

Ekwipunek Na parterze sofy i stół jadalny można łatwo złożyć w łóżeczko dziecięce. Kuchenka gazowa i zlewozmywak ze składanym mikserem od razu stają się stołem po opuszczeniu żaroodpornej pokrywy. Przenośna kompaktowa toaleta jest ukryta w specjalnej nisze.

Wielofunkcyjność  przestrzeni

“Stoliczku, nakryj się” czyli  wielofunkcyjność tych samych elementów/ Wysuwana półka tworzy drugie piętro z miejscem do spania dwóch dorosłych osób. Po złożeniu przestrzeń staje się jadalnią ze stolikiem.

 

System przechowywnia

Jest przewidziany system przechowywania odzieży oraz sprzętu. Okna są wyposażone w rolety przeciwsłoneczne i moskitiery.

MARKIZA ŚCIENNA KAMPERA
Markiza to dodatkowy praktyczny komfortowy dodatek niezbędny w dalekiej podróży. Wysuwana z góry jest łatwą do obsługi nawet przez jedną osobę
LETNI PRYSZNIC
Wyjątkowo praktyczny, łatwy w użyciu prysznic zewnętrzny. Długość zasłon jest regulowana
Poprzedni
Następny

ERGONOMIA

W kamperze można wygodnie zakwaterować czteroosobową rodzinę. Na piętrze znajduje się pełne podwójne łóżko dla dwóch osób dorosłych. Na parterze może spać jedna osoba dorosła lub dwoje dzieci.