Zabudowa półzintegrowana Iroquois
Idealny do komfortowego podróżowania dla dwojga. Charakterystyczną cechą tego kampera jest całkowite połączenie kabiny kierowcy z częścią mieszkalną.

Zabudowa półzintegrowana Iroquois

Idealny do komfortowego podróżowania dla dwojga. Charakterystyczną cechą tego kampera jest całkowite połączenie kabiny kierowcy z częścią mieszkalną. Sam moduł mieszkalny posiada wnękę, w której znajduje się miejsce do spania. Połączenie tych dwóch rozwiązań zapewnia wewnątrz pełnowartościową kuchnię-salon.

Wygląd zewnętrzny kampera

Kamper został zaprojektowany w nowoczesnym stylu, z naciskiem na jedność zabudowy z samochodem.

Modyfikacje wnętrza

Dzięki wystarczającej zwartości modułu pomyślnie umieściliśmy wszystko, czego potrzebujesz do życia, głównie ze względu na mobilność przestrzeni. Na dostępnych metrach kwadratowych umieściliśmy dwa łóżka, aneks kuchenny, prysznic, toaletę kompostującą oraz systemy podtrzymywania życia. W drewnianym wnętrzu dominują naturalne odcienie – uspokajają, zmniejszają niepokój, pozwalają zapomnieć o zgiełku miasta

KOLORY

Wewnętrzna paleta składa się z rażącej bieli i ciepłych kawowych kolorów kontrastujących z podłogą i wbudowanym schowkiem.

ANEKS KUCHENNY

Kuchnia w połączonej przestrzeni organicznie dopasowuje się do wnętrza, podkreślając jedynie obszar stołu jadalnego. Wszystkie sprzęty kuchenne są ukryte za fasadą.

EKWIPUNEK

Na drugim piętrze znajduje się lakoniczna sypialnia. W sypialni znajduje się szafa oraz regulowane oświetlenie. Ekrany na oknach zapewniają poczucie prywatności.

ŁAZIENKA
 

Łazienka ze stali nierdzewnej wygląda bardzo nowocześnie. Umieściliśmy umywalkę nad toaletą i zapewniliśmy mechanizm podnoszący, aby zoptymalizować przestrzeń. Wyposażyliśmy łazienkę również w elektryczne ogrzewanie podłogowe.

“INTELIGENTNY BUDYNEK”

Umieściliśmy panel zdalnego sterowania dla zintegrowanych systemów podtrzymywania życia pod sufitem przy wejściu.

BAGAŻNIK

Dla dodatkowej przestrzeni magazynowej zamontowaliśmy stelaż ekspedycyjny, również wyposażony w listwę LED

OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

Dla przyjemnej wieczornej rozrywki zapewniliśmy oświetlenie z trzech stron kampera

MARKIZA

W palącym słońcu markiza ścienna Dometic jest Twoim wybawcą

ESTETYKA

Na zewnątrz zastosowano liczne detale, które pozwalają w pełni zrealizować dyskretny miejski i dynamiczny terenowy wygląd kompaktowego, lekkiego kampera.